درباره ما

تاریخچه ما

مجموعه آلکاروف از سال 1380 در زمینه تهیه و عرضه محصولات الکتریکی و الکترونیکی تاسیس گردید؛ این مجموعه در سال 1384 با عرضه دوربین‌های مداربسته و جک های پارکینگی و آموزش افرادی مجرب مسیر خود را به سمت پخش و فروش محصولات امنیتی و حفاظتی تغییر داد و همواره ارائه کالای مرغوب با گارانتی مطمئن را سر لوحه کار خود قرار داده است. ارتقای سطح خدمات و توان علمی شرکت از طریق جذب افراد مجرب و آموزش دیده توسط متخصصین باعث پیشرفت روز افزون شرکت و رضایت مشتریان و همکاران گردیده است. اکنون این مجموعه در مسیر پیشرفت خود سعی کرده سیستم جامع خدماتی در کمتر از 2 ساعت را اجرایی نماید.

  • کیفیت
  • دقت
  • ایمنی
  • اطمینان

اهداف ما

ماموریت و چشم انداز

آلکاروف متخصص در طراحی و اجرای انواع سازه های متحرک و ثابت اعم از انواع سقف های استخری (پارچه ای، کاور، دستی و اتوماتیک)، درب های شیشه ای اتوماتیک، شیشه های تاشو و گیوتینی، انواع سایبان (اتوماتیک و ثابت)، سقف پارکینگ، انواع سقف های پارچه ای قصد دارد با اجرای پروژه در کوتاه ترین زمان توسط کادری متخصص و مجرب با انتخاب بهترین متریال به سلیقه کارفرما با هزینه اقتصادی، بهترین خدمات را به مشتریان ارائه کند. برخی از ارگان‌های دولتی و خصوصی که با این مجموعه فعالیت داشته اند و رضایت مندی خود را اعلام نموده‌اند؛ برخی از پروژه‌ها: شهرداری منطقه 7، اداره بازیافت شهرداری استان البرز، فرمانداری کرج، شرکت شهرک‌های صنعتی استان البرز، دانشکده علمی کاربردی اداره اصناف کرج و ...

  • اجرای پروژه هادر کوتاه ترین زمان ممکن
  • بهترین متریالبه انتخاب کارفرما
  • نصب تخصصیتوسط کادر متحصص و جوان
  • ضمانت و گارانتیخدمات پس از نصب همراه با گارانتی

آنها چه می گویند؟

نظرات مشتریان

آلکاروف در تمامی مسیر حرفه ای خود سعی بر جلب رضایت مشتریان داشته است و موفق به کسب رضایت و خرسندی مشتریان خود شده است.

130+مشتری راضی
425+پروژه

جهت همکاری با آلکاروف با ما در ارتباط باشید!

با ما تماس بگیرید و جزییات پروژه خود را با در میان بگذارید.

سوالات شما از آلکاروف

نصب کامل خط تولید
ما می توانیم در مدرن سازی امکانات خود ، نصب و تعمیر تجهیزات شما و نگهداری کلی و پیشگیرانه گیاهان به شما کمک کنیم.
ساخت قطعات کوچک و بزرگ
تکنسین های ما کاملاً در بسیاری از زمینه های نصب ، تعمیر و نگهداری و تعمیرات صنعتی کاملاً آموزش دیده اند. تکنسین های ما 24 ساعت شبانه روز ، 7 روز در هفته برای کمک به شما در دسترس هستند.
روکش سخت و مقاومت در برابر خوردگی
از آنجا که هیچ کارخانه ای نمی تواند یک عملیات ناکارآمد یا خرابی غیرمترقبه را تحمل کند ، گروه خدمات مکانیکی فن آوری های صنعتی اکسترا در ایالات متحده است.
اتصالات لوله کامل سیستم های لوله کشی
فن آوری های صنعتی اکسترا سالهاست که به بهترین گزینه برای نصب تجهیزات و خدمات تعمیر اضطراری تبدیل شده است ، بهترین شرکت در جهان.