عکس سقف متحرک استخر در کرج

اجرای سقف متحرک استخر در کرج و استان البرز توسط برخی شرکت‌های متخصص انجام می‌شود که هر کدام اصول و روند خود را در اجرای پروژه دارند. برای انتخاب یک شرکت جهت اجرای سازه‌های متحرک و ثابت می‌بایست به چه نکاتی توجه کنیم؟ یک سازه متحرک با دوام با قیمت مناسب می‌بایست چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟ اگر می‌خواهید بهترین مجری را در اجرای سقف متحرک استخری در کرج انتخاب کنید در این مقاله همراه ما باشید.

انواع سقف استخری متحرک

قبل از اقدام به خرید و انتخاب نوع سقف متحرک ، بهتر است با انواع این سازه‌ها آشنا شوید. سقف استخری متحرک انواع گوناگونی دارد. مدل‌های مختلف سقف متحرک استخر با یکدیگر متفاوت هستند. در ادامه شما را با انواع این سازه‌ها و مشخصات آن‌ها آشنا می‌سازیم.

سقف متحرک استخری پارچه‌ای

سقف‌های پارچه‌ای استخری ساده‌ترین سازه‌های متحرک هستند. این سازه‌ها عمدتا از پارچه تولید شده‌اند. عملکرد سقف‌ متحرک پارچه ای برای استخر، شبیه به عملکرد سایبان است. سقف‌های پارچه‌ای به اندازه دو نوع دیگر مقاوم نیستند. در خرید این سقف‌ها به جنس پارچه و قطعات سازه دقت کنید.

سقف استخری شیشه‌ای

سقف‌های شیشه‌ای استخری ظاهری بسیار زیبا و استثنایی دارند. با استفاده از این سازه‌های باشکوه می‌توان از تماشای محیط اطراف لذت برد. برای ساخت این سازه از شیشه‌های شفاف استفاده می‌شود. بنابراین حتی در روزهای بارانی قادر خواهید بود شنا کنید و از دیدن باران لذت ببرید. نصب این سازه‌ها به تخصص بالایی نیاز دارد. این شیشه‌ها می‌تواند دو جداره، سه جداره و حتی چهار جداره باشند.

سقف متحرک استخر پلی کربنات

از جمله بهترین نوع سقف متحرک برای استخرهای روباز، سقف متحرک جمع شونده استخر پلی کربنات است. این نوع سقف ها به عنوان بهترین نوع سقفهای متحرک شناخته می‌شود. لازم به ذکر است که بدانید این نوع سقف ها گران نیستند. قیمت مناسب سقف‌ متحرک پلی کربنات برای پوشش استخرهای روباز محبوبیت آن‌ را دو چندان کرده است. این سازه‌های باکیفیت عایق آب و هوا هستند. به عبارت دیگر با نصب و اجرای این سازه‌ها از ورود آب باران به محوطه استخر جلوگیری خواهید نمود. علاوه بر آن با استفاده از سقف‌های پلی کربنات قادر خواهید بود از ورود هوای سرد در زمستان ممانعت کنید. سقف استخری پلی کربنات علاوه بر داشتن کیفیت مناسب ظاهری زیبا و جذاب دارد.

این مدل سقف‌ها به صورت مات تولید شده‌اند. بنابراین اگر هدف شما از خرید سقف متحرک کور کردن دید به محوطه استخر است، سقف‌های پلی کربنات بهترین گزینه به حساب می‌آیند. یکی دیگر از مزایای این سازه‌ها مقاومت بی‌نظیر و فوق العاده آن‌ها است. بر اساس تحقیقات سقف‌های پلی کربنات صد و بیست برابر بیش‌تر از نوع شیشه‌ای در برابر ضربه مقاومت می‌کنند.

 این سقف‌ها به آسانی خراب نمی‌شوند و از بین نمی‌روند. برای همین با یک بار خرید می‌توانید به مدت طولانی از آن‌ها استفاده نمایید. جنس پلی کربنات در برابر آتش نیز مقاوم است. به عبارت دیگر این سقف‌های متحرک، ضد حریق هستند. این سازه‌ها از بدن و پوست در برابر اشعه‌های مضر آفتاب نیز محافظت می‌کنند. 

سقف تلسکوپی

سقف‌های تلسکوپی نیز نمونه جذابی از سازه‌های متحرک استخری هستند. این سقف‌ها به صورت اتوماتیک و خودکار عمل می‌کنند. سقف‌ متحرک استخر تلسکوپی را از جنس شیشه یا پلی کربنات می‌سازند. فریم و قطعات این سازه‌ها آلومینیوم است. سازه‌های تلسکوپی در دو نوع بدون جداره و با دیواره ساخته می‌شوند. در نوع اول همان طور که از اسم آن مشخص است دیوار یا جداره‌ای وجود ندارد. در این نوع سازه تلسکوپی برای شنا کردن در استخر باید سقف را جمع کنید در غیر این صورت قادر نخواهید بود از آن استفاده نمایید.

این سازه‌ها برای افرادی که کودک خردسال دارند بسیار مناسب تلقی می‌شوند. چرا که با با باز کردن استخر امکان ورود کودکان به آب از میان می‌رود. بنابراین زمانی که نیاز به استفاده از استخر را ندارید می‌توانید سقف را باز کنید. در نهایت نیز با خیال آسوده به کارهای خود بپردازید.

 سقف متحرک استخر تلسکوپی با دیواره به جداره‌های بلندی مجهز است. بنابراین همانند اتاق عمل می‌کند و محوطه استخر را از محیط جدا می‌سازد. بر خلاف سقف تلسکوپی بی جداره در این نوع سازه‌ها همواره قادر به عبور و مرور در استخر هستید. به عبارت بهتر با بسته بودن سقف می‌توانید به محیط استخر وارد شوید و مانعی در مقابل شما نخواهد بود. استفاده از سقف تلسکوپی باجداره متداول‌تر از نوع بی جداره است.‌

ویژگی‌های سقف متحرک استخر

ویژگی‌های سقف متحرک استخری باکیفیت چیست؟ برای اینکه یک سقف متحرک از نظر درجه کیفی در بالاترین حالت قرار بگیرد باید مشخصات خاصی داشته باشد. یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های سقف استخری متحرک نوع پوشش آن است. انتخاب جنس سقف بر اساس نیاز شخصی صورت می‌گیرد. با این حال باید گفت که سقف‌های پلی کربنات بهترین عملکرد را دارند. این سازه‌ها به دلیل ویژگی‌های منحصربفرد محبوبیت زیادی پیدا کرده‌اند. به همین علت امروزه خرید و استفاده از سقف‌های پلی کربنات بسیار رایج شده است.

علاوه بر جنس باید قیمت محصول را نیز مورد بررسی قرار داد. سقف‌های پلی کربنات با توجه به ویژگی‌ها و مشخصات شگفت انگیز خود قیمت بسیار مناسبی دارند. این سازه‌ها یکی از ارزان‌ترین انواع سقف‌های متحرک استخری به شمار می‌روند.

در هنگام خرید علاوه بر توجه به جنس پوشش سقف باید به قطعات آن نیز دقت نمایید. در ساخت سقف‌های استخری باکیفیت از آلومینیوم استفاده می‌شود. به عبارت بهتر می‌توان گفت که یک سقف مرغوب از قطعات آلومینیومی تولید شده است. همان طور که می‌دانید این سازه‌ها در کنار آب نصب می‌شوند. برای همین همواره در مجاورت آب قرار دارند. شنا کردن و آب بازی می‌تواند باعث خیس شدن قطعات این سازه‌ها شود. از آنجایی که فلز و آهن در برابر آب مقاوم نیستند بهتر است برای ساخت این سازه‌ها از آلومینیوم استفاده شود. قطعات آلومینیومی ضد زنگ هستند و در اثر برخورد با آب رنگ خود را از دست نمی‌دهند.

بیشتر بدانید: مزایا و کاربرد سقف متحرک آلومینیومی

 ریل این سازه‌ها نیز باید مقاوم و مستحکم باشد. سازه‌های متحرک هوشمند کیفیت سقف را دو چندان می‌کنند. سقف‌های هوشمند یا همان برقی به سنسور مجهز هستند. علاوه بر آن توسط ریموت کنترل و هدایت می‌شوند. به طور خلاصه ویژگی سقف متحرک استخر با کیفیت به شرح زیر است:

  • پوشش باکیفیت مانند پلی کربنات
  • قطعات آلومینیومی
  • قیمت مناسب
  • استفاده راحت و بی‌دردسر

مزایای سقف استخری متحرک

مزایا و فواید استفاده از سقف متحرک استخر بسیار زیاد است. با استفاده از این سازه‌ها از ورود خار و خاشاک به محیط استخر جلوگیری نمایید. آب استخر همواره تمیز و عاری از آلودگی خواهد بود. با انتخاب درست سقف متحرک در تمام طول سال قادر خواهید بود از استخر استفاده کنید. حتی در روزهای بارانی با باز نمودن سقف از شنا کردن و آب بازی با کودک خود لذت ببرید. این سقف‌ها امنیت را برای کودکان خردسالتان فراهم می‌کنند. گذشته از آن ارزش ملک شما با استفاده از سقف استخری متحرک بیش‌تر می‌شود. ارزش خانه به اندازه قیمت و ارزش نوع سقف و متریال آن افزایش خواهد یافت.

آلکاروف ارائه دهنده انواع سقف استخری متحرک با بهترین قیمت

همان طور که قبلا گفتیم یکی از نکات اساسی برای انتخاب یک شرکت معتبر و خرید سقف متحرک استخر در کرج و استان البرز، توجه به کیفیت و قیمت هر مجموعه می‌باشد. قطعا هر شخصی قبل از اقدام به خرید میزان سرمایه خود را بررسی می‌کند. اگر می‌خواهید با هزینه ای مناسب و معقول، بهترین سقف متحرک استخری را اجرا نمایید، با مجموعه آلکاروف تماس بگیرید.

مجموعه آلکاروف ارائه دهنده انواع سقف استخری متحرک با نازل‌ترین قیمت است. هزینه خرید و اجرای سازه‌های استخری در این مرکز با توجه به کیفیت بی‌نظیر آن‌ها بسیار ناچیز است. همان طور که می‌دانید قیمت خرید و اجرای سقف‌های استخری با توجه به عوامل مختلفی تعیین می‌شود. اگر به دنبال سفارشی ویژه و استثنایی هستید، با پرداخت هزینه‌ای بیش‌تر می‌توانید سازه‌ای مرغوب‌تر خریداری نمایید. آلکاروف علاوه بر فروش و اجرای انواع مختلف سقف‌های استخری متحرک به عرضه سازه‌هایی با پروفیل اختصاصی نیز می‌پردازد. از آنجایی که این پروفیل‌ها بسیار مقاوم و مستحکم هستند قیمت خرید آن‌ها نیز بیش‌تر است. پروفیل‌های اختصاصی استحکام سازه را به طرز قابل توجهی افزایش می‌دهند. با بالا رفتن کیفیت سازه قیمت خرید ملک شما نیز افزایش می‌یابد.

شما همچنین قادر هستید به خرید انواع دیگر سازه‌ها اقدام نمایید. یکی دیگر از عوامل موثر بر قیمت به نوع سازه از نظر عملکرد مربوط می‌شود. همان طور که می‌دانید سازه‌های متحرک در دو گروه دستی و برقی قرار می‌گیرند. بدیهی است که قیمت سقف متحرک استخر برقی از نوع دستی گران‌تر خواهد بود. چراکه در ساخت این سازه از یک یا چند موتور استفاده شده است. از آنجایی که استفاده از سقف برقی بسیار آسان تر از نوع دستی است افراد زیادی به خرید این سازه ترغیب می‌شوند.

 آلکاروف خدمات خود را با بهترین قیمت به متقاضیان کرج، تهران و شهرستان ارائه می‌دهد. با یک بار خرید مشتری دائمی ما خواهید شد. علاوه بر تهیه محصول قادر هستید اجرا و نصب سقف استخری متحرک را به تیم حرفه‌ای و مجرب ما بسپارید.

کلام آخر

در این مقاله از وب سایت آلکاروف به بررسی مطالب جامع و کاملی درباره ‌سقف متحرک استخر پرداختیم. با مطالعه این صفحه قادر هستید با خیالی آسوده به خرید اقدام نمایید. اگر هنوز هم پرسش‌های زیادی ذهنتان را درگیر کرده است، با ما تماس بگیرید. مشاوران آلکاروف به صورت شبانه‌روزی پاسخگوی ابهامات شما خواهند بود. این مجموعه خدمات نصب و اجرای سقف‌های متحرک استخری را به کرج، تهران و حتی سایر شهرستان‌ها ارائه می‌دهد. کافی است با ما تماس بگیرید تا در انتخاب سقف شما را راهنمایی کنیم. برای خواندن مقالات بیش‌تر درباره این سازه‌ها نگاهی به سایر صفحات سایت بیندازید.‌

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *