خرید سقف استخر ارزان

هنگامی که قصد اجرای سقف استخری دارید و با قیمت های گزافی روبرو می شوید این مقاله مناسب شما میباشد. در این مقاله برای خرید سقف استخر ارزان قیمت شما را راهنمایی خواهیم کرد. منظور از قیمت ارزان، ارائه کیفیت کمتر نیست. بنابراین تا انتها همراه ما باشید. در این مقاله همچنین به معرفی انواع پوشش سقف متحرک استخر و انتخاب بهترین پوشش برای استخر خواهیم پرداخت. در نهایت نیز به بررسی قیمت سقف متحرک استخر می‌پردازیم.

سقف متحرک و ثابت استخر ارزان

امروزه با اینکه استفاده از سقف متحرک استخری بسیار مورد استقبال قرار گرفته است اما بسیاری از افراد در مورد آن اطلاعی ندارند. در حال حاضر در فضای باز بسیاری از ساختمان ها و مجتمع های مسکونی برای رفاه ساکنین مجموعه، استخر ساخته‌اند. استفاده از استخر در فضای باز همیشه مقدور و میسر نیست و گاهی اوقات به دلیل شرایط جوی نمی‌توان از استخر استفاده نمود. همچنین گاهی نیز به دلیل مجاورت منزل به ساختمان های مرتفع فضای خصوصی برای شنا وجود ندارد.

در این مواقع می‌توان جهت رفاه بیشتر برای استخر شخصی خود، سقف متحرک یا ثابت استخر، نصب کنید. اما مسئله ای که در این میان وجود دارد، قیمت و هزینه های سقف متحرک برای استخر می‌باشد. خرید و انتخاب سقف های متحرک یا ثابت استخر در دو دسته ارزان و گران قیمت قرار می‌گیرد که هرکدام مزایای خود را دارد.  ارائه سقفهای متحرک و ثابت استخر ارزان، به منظور ساخت سقف استخری بی کیفیت و ارائه خدمات ضعیف نیست. در ادامه به عوامل موثر بر میزان قیمت سقفهای متحرک استخر خواهیم پرداخت.

سقف متحرک استخر ارزان به صورت دستی

انواع پوشش سقف متحرک استخر ارزان

‌‌سقف های متحرک استخری از نظر نوع پوشش با یکدیگر متفاوت هستند. هر یک از پوشش ها ویژگی ها، معایب و مزایای مخصوص به خود را دارد. اگر قصد تهیه سقف متحرک استخری را دارید، حتما قبل از آن با مدل های مختلف پوشش سقف استخر آشنا شوید. در ادامه به معرفی انواع پوشش سقف متحرک استخر خواهیم پرداخت.

 

سقف متحرک استخر شیشه ای

در صورتی که دکوراسیون و زیبایی برایتان اهمیت زیادی دارد می‌توانید از سقف های متحرک شیشه ای استفاده نمایید. همان طور که معلوم است این سقف ها از متریال شیشه تولید شده‌اند. با این سازه ها زیر هوای بارانی یا برفی قادر خواهید بود شنا کرده و از تماشای برف یا باران لذت ببرید. سقف های شیشه ای دید ساختمان های مرتفع اطراف را محدود نمی‌کنند. به عبارت دیگر اگر قصد شما از خرید سقف متحرک داشتن فضایی خصوصی است بهتر است به سراغ انواع دیگر پوشش ها بروید.

 سازه های شیشه ای مقاومت بالایی دارند. بر خلاف تصور عموم این سازه ها در صورتی که بر اساس اصول و استاندارد لازم تولید و اجرا شوند هیچ خطری ندارند. چراکه از مواد مستحکم و مقاوم برای تولید سازه های شیشه ای استفاده می‌شود. این پوشش ها در برابر ضربه مقاومت هستند و در صورتی که به هر دلیلی شکسته شوند به قطعات غیر برنده تبدیل می‌شوند. به همین علت بی خطر هستند.

سقف متحرک استخر پارچه ای

اگر سقف استخر ارزان می‌خواهید می‌توانید به خرید سقف متحرک پارچه ای اقدام کنید. پوشش های پارچه ای نسبت به سازه های دیگر قیمت بسیار مناسبی دارند. این پوشش ها نیز فضایی خصوصی برایتان به ارمغان می‌آورند. با این حال برای تجربه خرید موفق حتما جنس پارچه را مورد بررسی قرار دهید. پوشش پارچه به هیچ وجه نباید درز یا پارگی داشته باشد. در غیر این صورت عملکرد مناسبی نخواهد داشت. پوشش های پارچه ای انواع مختلفی دارند. هر یک از این مدل ها ویژگی های مختص به خود را دارند. انواع پوشش پارچه ای به شرح زیر است:

  • برزنتی
  • کتانی
  • پی وی سی
  • ترانزیت

پوشش های پارچه ای کتان قیمت بسیار مناسبی دارند با این حال نسبت به انواع دیگر پوشش ها مقاوم نیستند. به همین علت طول عمر پایینی داشته و با سرعت بیش تری خراب می‌شوند. پارچه های برزنتی به دلیل مقاومت در برابر آب برای سقف استخر بسیار مناسب هستند.

سقف استخر ارزان پارچه ای

این پوشش ها در برابر نور آفتاب نیز مقاومت قابل قبولی دارند. نوع پی وی سی به عنوان یکی از پرکاربردترین پوشش سقف متحرک شناخته می‌شود.  پوشش پی وی سی بسیار منعطف است و وزن زیادی را می‌تواند تحمل کند. روکش پی وی سی سقف متحرک استخر قیمت مناسبی دارد. پوشش های ترانزیتی کیفیت بالایی ندارند؛ چرا که این روکش ها به مرور زمان و در اثر نور آفتاب رنگ خود را از دست می‌دهند. به دلیل پوسیدگی سریع این پارچه ها، پوشش های ترانزیتی از نظر اقتصادی توصیه نمی‌شوند. چرا که به سرعت باید تعویض یا تعمیر شوند.

سقف متحرک استخری پلی کربنات

پلی کربنات یکی از پرکاربردترین و پرطرفدارترین پوشش برای ساخت سقف استخری است. این پوشش ها به دلیل مقاومت بالایی که دارند به شدت مورد استقبال عموم قرار گرفته‌اند. سقف متحرک پلی کربنات می‌تواند محیطی خصوصی برایتان ایجاد کند. امکان استفاده از این سازه ها در شرایط مختلف جوی مقدور است. لازم به ذکر است که این پوشش ها از نظر تنوع رنگ نیز بسیار مناسب هستند. به همین علت اگر ظاهر استخر برایتان اهمیت دارد، می‌توانید از سقف های پلی کربنات استفاده نمایید.

 یکی از مزیت های اصلی پوشش های پلی کربنات مجهز بودن آن ها به لایه ضد یو وی است. این لایه محافظ مانع از ورود اشعه ماورابنفش به محیط استخر می‌شود. به همین علت پوست شما را از خطر اشعه های مضر آفتاب در امان نگه می‌دارد. علاوه بر آن از وسایل موجود در استخر از جمله مبلمان در برابر نور آفتاب محافظت می‌کند.

جنس سازه و پروفیل سقف متحرک و ثابت استخری ارزان قیمت

جهت ساخت سقف های استخری چه به صورت متحرک و چه به صورت ثابت، از سه نوع پروفیل از جمله آهن، آلومینیوم و گالوانیزه استفاده می‌شود که بیشترین استفاده را فیلزهای آهن و آلومینیوم دارند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد سازه های آلومینیوم مطالعه کنید: 

سقف متحرک جمع شونده آلومینیومی

هزینه ساخت، نصب و اجرای سازه های آهنی نسبت به دو نوع فلز دیگر کمتر بوده که در کنار مزایا، معایبی نیز دارد. در شرکت آلکاروف جهت بالا بردن کیفیت سازه های آهنی ابتدا به پروفیل‌ها رنگ کوره ایی زده شده و سپس برش و جوشکاری می‌شود. پس از اتمام این مراحل سمباده و بتونه به پروفیل‌ها زده می‌شود و تمام قسمت هایی که رنگ آن پریده، قلمگیری می‌شود و در نهایت با رنگ ماشینی توسط پیسوله تمام سازه، رنگ می‌شود. تمامی این مراحل موجب می‌شود که سازه های آهنی تولید شده توسط آلکاروف طول عمر بیشتری داشته باشد و شما هزینه کمتری جهت ساخت و نصب سقف استخر بپردازید.

 

نوع کاربری سقف های متحرک استخر

در ادامه باید بگوییم که از دیگر مواردی که در میزان هزینه و قیمت بسیار موثر است انتخاب نوع کاربری و نحوه عملکرد سقف های متحرک است که در دو نوعت دستی و برقی ساخته و اجرا می‌شوند. سقف های متحرک اتوماتیک که با نیروی برق و ریموت کنترل کار می‌کنند علاوه برا هزینه ساخت، نصب و اجرا، شما می‌بایست هزینه موتور و رسیور و دیگر متعلقات مربوط را جداگانه پرداخت کنید. بنابراین اگر به دنبال سقف استخر ارزان هستید نوع سقف های متحرک دستی یا سقف های ثابت را انتخاب کنید.

بهترین پوشش برای استخر

حال که انواع پوشش سقف متحرک استخر را معرفی کردیم؛ قصد داریم به معرفی بهترین پوشش برای استخر بپردازیم. انتخاب بهترین بر اساس نیاز متقاضی صورت می‌گیرد. برای مثال اگر خریدار به دکوراسیون و زیباسازی محیط اهمیت زیادی می‌دهد، بهتر است پوشش های شیشه ای را انتخاب کند. در صورتی که به دنبال سقف استخر ارزان قیمت هستید می‌توانید نوع پارچه ای را انتخاب نمایید.

با این حال می‌توان گفت به طور کلی بهترین پوشش برای استخر نوع پلی کربنات است. چرا که پوشش های پلی کربنات زیبا هستند و در رنگ های زیادی ساخته می‌شوند.

برای همین می‌توانند نیاز خریدار برای دکوراسیون را رفع کنند. با مجهز کردن این پوشش ها به سیستم نورپردازی مناسب می‌توان زیبایی آن ها را دو چندان کرد. پوشش های پلی کربنات نسبت به نوع پارچه ای مقاومت بیشتری دارند. برای همین زیاد عمر می‌کنند و به سرعت خراب نمی‌شوند. از اینرو از لحاظ اقتصادی بسیار معقول و به صرفه هستند.

جهت اطلاعات بیشتر روی عکس کلیک کنید:

سقف استخر پلی کربنات ارزان

این پوشش ها به دلیل مقاومت بالا نیاز به تعمیر یا تعویض پی در پی ندارند. یکی از نکات دیگری که پوشش های پلی کربنات را به عنوان بهترین پوشش برای استخر تبدیل کرده است مقاومت آن ها در برابر آب و رطوبت است. از آنجایی که استخر در مجاورت آب واقع شده است پوشش ها دائما خیس می‌شوند. در صورتی که در برابر آب مقاوم نباشند به سرعت خراب می‌شوند. ورق های پلی کربنات در اثر تماس با آب خراب نمی‌شوند.

قیمت سقف متحرک استخر

قیمت مسئله ای است که همواره برای خرید مطرح می‌شود. ارائه قیمت ثابت و همیشگی مقدور نیست. همان طور که می‌دانید به دلیل نوسانات بازار قیمت ها همواره در حال تغییر است. قیمت سقف متحرک استخر نیز با نوسانات بازار دستخوش تغییراتی می‌شود. علاوه بر تاثیر بازار بر قیمت، کیفیت سازه نیز بر قیمت تاثیرگذار است. در صورتی که سازه، پوشش و متریال دیگر سقف از مواد مرغوب تشکیل شده باشند، قیمت سقف بیش تر خواهد شد. از سویی دیگر با کاهش کیفیت شاهد کاهش قیمت خواهید بود.

 

جهت استعلام قیمت و تعرفه ها:

 

نوع سقف و مدل آن نیز در قیمت نهایی موثر است. برای نمونه قیمت سقف متحرک پارچه ای ترانزیت با نوع کتانی متفاوت است. سقف های دستی قیمت یکسانی با سقف های برقی ندارند. چراکه ساختار سقف های دستی بسیار ساده است، اما در سقف های برقی از چند موتور، سیستم های هوشمند و رسیور استفاده می‌شود. بدیهی است که قیمت سقف متحرک استخر برقی نسبت به نوع دستی بیش تر می‌شود. در صورتی که به دنبال سقفی باکیفیت و در عین حال ارزان هستید، حتما در ادامه مقاله همراه ما باشید.

نیاز به راهنمایی بیشتر دارید؟ جهت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

چگونه یک سقف استخر ارزان اجرا کنیم؟

هر شخصی نمی‌تواند مبلغ زیادی را برای خرید سقف های ثابت یا متحرک، پرداخت کند. به همین دلیل جهت کاهش هزینه‌ها می بایست به یکسری موارد دقیت کنید. بنابراین ما برای شما مواردی را ذکر می‌کنیم که چگونه یک سقف استخر ارزان اجرا کنید. برای خریدی ارزان و باکیفیت نکات زیر را در نظر بگیرید.

خرید از تولیدکننده

قدم اول برای تجربه خرید سقف استخر ارزان حذف واسطه ها است. واسطه کیست؟ واسطه فرد یا شرکتی است که بین خریدار و تولیدکننده قرار می‌گیرد. این فرد با دریافت سازه از تولیدکننده و عرضه آن به خریدار سود اضافی را از خریدار دریافت می‌کند. به عبارت دیگر واسطه به عنوان معرف عمل می‌کند. گاهی خرید از یک واسطه و گاهی نیز از چند واسطه صورت می‌گیرد. برای همین قیمت سازه به شدت افزایش پیدا می‌کند.

برای حل این مشکل بهتر است از طریق تولیدکننده یا نماینده برای خرید اقدام نمایید. آلکاروف به عنوان تولید کننده ای بزرگ در زمینه ساخت سازه های متحرک و ثابت می‌تواند امکان خرید ارزان را برایتان فراهم کند. برای دریافت قیمت سقف متحرک ارزان با ما تماس بگیرید.

انتخاب سازه مناسب

سقف های متحرک استخر اجزای مختلفی دارند. یکی از مهم ترین اجزای تشکیل دهنده هر سقف سازه آن است. سازه ها مدل های متفاوتی دارند. بهترین نوع سازه برای سقف استخر نوع آلومینیومی است. از آنجایی که این سازه با آب آسیب نمی‌بیند برای محیط استخر بهترین انتخاب است. با خیس شدن سازه، آلومینیوم با هیچ پوسیدگی یا فرسایشی مواجه نخواهد شد. با این حال قیمت سازه آلومینیومی نسبت به انواع دیگر بیشتر است.

اگر سقف ارزان تری می‌خواهید پیشنهاد می‌کنیم نوع آهنی آلکاروف را انتخاب کنید. همان طور که می‌دانید آهن در برابر آب اصلا مقاوم نیست. به عبارت دیگر به راحتی زنگ می‌زند. مقاومت سازه های آهنی آلکاروف طی چند مرحله افزایش می‌یابد. با رنگ کردن آهن، سازه تا حداقل سه سال زنگ نمی‌زند. به طول خلاصه می‌توان گفت بهترین پیشنهاد ما سازه آلومینیومی است چرا که طول عمر زیادی دارد به همین علت از لحاظ اقتصادی نیز به صرفه تر می‌شود، اما اگر بودجه کافی برای تهیه سازه آلومینیومی ندارید می‌توانید از سازه آهنی آلکاروف استفاده نمایید.

انتخاب پوشش مناسب

همان طور که قبلا اشاره کردیم پوشش ها انواع مختلفی دارند. پوشش شیشه ای نسبت به سایر پوشش ها گران تر است. نوع پارچه ای نیز ارزان ترین پوشش به شمار می‌رود. پوشش پلی کربنات بهترین انتخاب است. چراکه در برابر آب مقاوم بوده و به سرعت خراب نمی‌شود. قیمت مناسبی دارد و به دلیل طول عمر بالا از نظر اقتصادی گزینه مناسبی است.

انتخاب مجری حرفه ای

اجرای سقف متحرک یا ثابت استخری به تخصص بالایی نیاز دارد. برای نصب سازه ها باید ابعاد استخر به دقت اندازه گیری شوند. در انتخاب نوع سقف باید شرایط محیطی و جوی مورد بررسی قرار گیرد. نحوه اتصال بخش های مختلف سازه بسیار مهم است. در صورتی که اجرا توسط افراد مبتدی انجام شود سازه در مدت کوتاهی خراب می‌شود. گاهی با ریزش سقف و گاهی نیز با باز شدن قطعات آن روبرو خواهید شد.

بنابراین بهتر است برای اجرای ارزان کیفیت را فدا نکنید. در این صورت ناچار خواهید بود مجددا برای نصب سقف جدید یا تعمیر سقف قدیمی اقدام نمایید. شرکت آلکاروف با داشتن مجریانی حرفه ای و متعهد شما را در این مسیر یاری می‌کند. لازم به ذکر است که نصب سقف متحرک استخر در این شرکت در مقایسه دیگر شرکت های فعال در این زمینه با قیمت مناسب‌تری انجام می‌شود.

_ مشاهده نمونه کارهای سقف استخری انجام شده توسط آلکاروف _

کلام آخر

در این مقاله به بررسی نحوه خرید سقف استخر ارزان پرداختیم. برای تجربه خریدی موفق و در عین حال ارزان و با قیمت مناسب؛ آلکاروف انتخاب مناسبی خواهد بود. شرکت آلکاروف جهت رضایت مشتریان خود و در عین حال انجام سازه مورد نظر آن ها، یا در نظر گرفتن سود کمتر، قصد دارد؛ حس رضایت و خرسندی را برای مشتریان وفادار خود به ارمغان آورد. تمامی خدمات از جمله خرید تمامی قطعات و اجزای سقف متحرک و ثابت، طراحی، زیرسازی پروژه، اجرا و پیاده سازی پروژه توسط کارشناسان و متخصصان مجموعه آلکاروف صورت می‌گیرد. اگر در انتخاب نوع سقف شک دارید؛ می‌توانید به صورت رایگان از مشاوره های کارشناسان ما برای خرید سقف استخر ارزان قیمت بهره مند شوید و همین حالا تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *